zadzwoń: 697 150 093, 667 672 860 napisz: dok.poznan@komandor.pl

Obsługa

Zadzwoń

697 150 093
667 672 860

GRAFIKA NA SZKLE

Wielkopolska Hurtownia Komandor oferuje klientom hurtowym i indywidualnym przygotowanie grafik na szkle (zwanych fotobelami), które są obecnie bardzo popularną formą wykończenia mebli i wnętrz. Taki materiał wprowadza do aranżacji indywidualny, fantazyjny klimat. Wszystkie wzory graficzne poddawane są obróbce graficznej celem idealnego ich dopasowania do wymiarów i oczekiwań odbiorcy. Nasz grafik dostosowuje kolory i wymiar zdjęcia do każdego zlecenia indywidualnie według wskazówek klienta. Na życzenie klientów na fotobelach umieszczane są także fotografie dostarczone przez nich. W przypadku braku sprecyzowanej grafiki klient może skorzystać z bardzo obszernej bazy www.fotolia.com i wyboru zdjęcia, które najbardziej odpowiada końcowej wizji aranżowanego wnętrza. My zajmiemy się resztą.

Wzory graficzne drukowane są na folii PCV i następnie łączone z bezbarwnym szkłem. Grafiki na szkle przygotowane w Wielkopolskiej Hurtowni Komandor gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo późniejszej eksploatacji.

Wykonujemy również matowienie krawędzi oraz dodatkowe otwory w szkle na specjalne życzenie klienta. Wielkopolska Hurtownia Komandor przywiązuje najwyższą uwagę do całego procesu tworzenia od projektu przez realizację po odpowiednie zabezpieczenie. Technologia pozwala na pokrycie tafli do maksymalnych wymiarów 3200mm x 1200mm, nie ogranicza to jednak przed tworzeniem projektów wieloczęściowych.

Oferujemy Państwu:

  • formatki szklane z grafiką, do zastosowania jako panel szklany kuchenny, ekrany kuchenne, szkło zamiast płytek, ekran z grafiką,
  • kompletne drzwi przesuwne z grafiką,
  • fronty szklane z grafiką.

30 LAT NA RYNKU

LIDER NA RYNKU

POLSKIE, ZNACZY DOBRE

WIELOKROTNIE NAGRADZANI