zadzwoń: 697 150 093, 667 672 860 napisz: dok.poznan@komandor.pl

Obsługa

Zadzwoń

697 150 093
667 672 860

O NAS

Hurtownia Komandor Wielkopolska to miejsce, w którym znajdą Państwo wysokiej jakości płyty meblowe, szkło, blaty kuchenne, akcesoria meblowe oraz szeroką gamę usług stolarskich.

Hurtownia Komandor Wielkopolska jest jedną z gałęzi marki Komandor – lidera na rynku szaf i mebli na wymiar. Wieloletnie doświadczenie oraz praca na najwyższej jakości produktach i systemach sprawiły, że Hurtownia Komandor Wielkopolska oprócz bogatego asortymentu posiada również wyspecjalizowaną kadrę, która służy doradztwem i pomocą w zamówieniu usług cięcia, oklejania czy szlifowania na wymiar.

W naszej ofercie produktowej znajdują się wszystkie niezbędne materiały do wykonania mebli na wymiar, kuchni, szaf i garderób. Pracujemy z najlepszymi w branży dlatego naszymi dostawcami są sprawdzeni partnerzy: Hettich, Blum, GTV, Swiss Krono, Mochnik, TechniStone.

Obsługujemy zarówno odbiorców hurtowych, jak i detalicznych, począwszy od dużych zakładów produkcyjnych, poprzez studia kuchenne i stolarskie, aż po drobnych majsterkowiczów.

Zapraszamy do kontaktu

30 LAT NA RYNKU

LIDER NA RYNKU

POLSKIE, ZNACZY DOBRE

WIELOKROTNIE NAGRADZANI