zadzwoń: 697 150 093, 667 672 860 napisz: dok.poznan@komandor.pl

Obsługa

Zadzwoń

697 150 093
667 672 860

FRONTY SZKLANE OPAL

Prezentowana oferta aluminiowych profili ramkowych OPAL obejmuje obecnie 2 różne profile (OP1 w kolorze anody naturalnej, czarnym, białym, grafitowym, OP14 w kolorze anody naturalnej, czarnym) przystosowane do wypełnień ze szkła lub innych materiałów o grubości 4 mm z możliwością zastosowania szprosu, który umożliwia łączenie różnych materiałów w jednym skrzydle.

Max. wysokość frontu: 2750 mm
Max. szerokość frontu: 600 mm

Nowością w kolekcji jest profil OP14 przeznaczony do wykonywania frontów meblowych, w których wypełnieniem jest szyba klejona do profilu aluminiowego a ramka jest z zewnątrz niewidoczna. Profile umożliwiają wykonywanie frontów wiszących oraz w szafkach dolnych.

Oferowana kolekcja profili przeznaczona jest do wykonywania frontów do mebli takich jak:
– drzwiczki uchylne (zawiasowe)
– klapy (drzwiczki uchylane do góry)
– fronty szuflad

Profile dostosowane są do zawiasów, siłowników firm Blum, Hettich, FGV oraz innych firm o wymiarach i parametrach określonych w instrukcji montażu. Do montażu ramek oferujemy własny system kątowników łączących oraz wysokiej jakości śrub ze stali hartowanej gwarantującej wysoką jakość wykonywanych frontów. Do profili oferujemy uszczelki dostosowane do wypełnień ze szkła lub innego materiału o grubości 4 mm.

30 LAT NA RYNKU

LIDER NA RYNKU

POLSKIE, ZNACZY DOBRE

WIELOKROTNIE NAGRADZANI